OPINIE

DATA DODANIA: 27.09.2019 - 11:59
IMIĘ I NAZWISKO /NICK/: Profesjonalnie i miło
 
My na wakacje ze Lwowa wybieramy się tylko przez biuro podróży w Przemyślu. Zdecydowanie polecam, miła i profesjonalna obsługa.
 
DATA DODANIA: 26.05.2019 - 18:34
IMIĘ I NAZWISKO /NICK/: Agata K.
 
Organizacja wycieczki w Bieszczady dla uczniów, przygotowana profesjonalnie. Wspaniały przewodnik - Pani Marzena oraz życzliwy i kulturalny kierowca - Pan Marcin. Wielkie podziękowania za perfekcyjną organizację całego przedsięwzięcia!
 
DATA DODANIA: 23.05.2019 - 19:23
IMIĘ I NAZWISKO /NICK/: Agata K.
 
Bardzo dziękujemy za perfekcyjne przygotowanie wycieczki szkolnej dla uczniów. Doskonały i kompetentny przewodnik, kulturalny i życzliwy kierowca. Organizacja wyjazdu-począwszy od planowania po realizację wycieczki - rzeczowa, konkretna, dopracowana perfekcyjnie! Miła i przyjazna obsługa klienta, na każdym etapie realizacji wyjazdu.
 
DATA DODANIA: 22.10.2018 - 22:16
IMIĘ I NAZWISKO /NICK/: Rysiek
 
Serdeczne podziękowanie za profesjonalne przygotowanie grupowego wyjazdu do Kijowa. Realizacja programu, z pilotem P. Urszulą oraz miejscowymi przewodniczkami w Kijowie, pozwoliła nam poznać nie tylko miasto z jego zabytkami, ale również zakosztować kulinarnych i nie tylko smaków tamtego regionu.

 
DATA DODANIA: 25.06.2018 - 13:57
IMIĘ I NAZWISKO /NICK/: Powiat Leżajski
 
Świetna obsługa i kontakt, duża życzliwość, atrakcyjny program, a co najważniejsze: chęć pomocy rozwiązania każdego problemu. Zapewne jedno (jeśli nie jedyne) z niewielu biur w Przemyślu, które jest w stanie zapewnić przewodnika lub tłumacza posługującego się językiem ukraińskim, co w Przemyślu okazało się nie być takie oczywiste. Polecamy gorąco.
 

:: Wpisów: 21 :: Odwiedzin ogółem: 4941 :: Dzisiaj: 1 :: Wczoraj: 4 ::