OPINIE

DATA DODANIA: 22.10.2018 - 22:16
IMIĘ I NAZWISKO /NICK/: Rysiek
 
Serdeczne podziękowanie za profesjonalne przygotowanie grupowego wyjazdu do Kijowa. Realizacja programu, z pilotem P. Urszulą oraz miejscowymi przewodniczkami w Kijowie, pozwoliła nam poznać nie tylko miasto z jego zabytkami, ale również zakosztować kulinarnych i nie tylko smaków tamtego regionu.

 
DATA DODANIA: 25.06.2018 - 13:57
IMIĘ I NAZWISKO /NICK/: Powiat Leżajski
 
Świetna obsługa i kontakt, duża życzliwość, atrakcyjny program, a co najważniejsze: chęć pomocy rozwiązania każdego problemu. Zapewne jedno (jeśli nie jedyne) z niewielu biur w Przemyślu, które jest w stanie zapewnić przewodnika lub tłumacza posługującego się językiem ukraińskim, co w Przemyślu okazało się nie być takie oczywiste. Polecamy gorąco.
 
DATA DODANIA: 09.05.2018 - 21:32
IMIĘ I NAZWISKO /NICK/: Krzysztof
 
Serdeczne podziękowania za organizację 7-dniowej wycieczki Lwów i Podole. Pełen profesjonalizm pilota i przewodników, w niezwykle przyjaznej atmosferze. Rewelacyjny stosunek jakości do ceny. ZDECYDOWANIE POLECAM.
 
 
DATA DODANIA: 13.06.2017 - 20:48
IMIĘ I NAZWISKO /NICK/: magda
 
Super obsługa, profesjonalne podejście, dobre ceny wycieczek. Poza tym biuro przelewa część dochodu od każdej wycieczki na stowarzyszenie wspierające schronisko w Orzechowcach. Polecam
 
DATA DODANIA: 30.05.2017 - 10:38
IMIĘ I NAZWISKO /NICK/: Żaneta
 
Dwa dni we Lwowie to bardzo nieiwele, ale dwa dni z przewodnikiem z Biura Podróży Bukowina to zręczne połaczenie trudów wiedzania z przyjemnością pozanwania uroków tego miasta. Profesjonalne przygotowany plan, dopasowany do licznej grupy. Przewodnik uwzględniał nasze potrzeby. Zręcznie dopasowany plan do naszych możliwości i oczekiwań. Hisoria okraszona zabawnymi anegdotami.
Strona organizoacyjna bez zarzutu: transport z/do; lokalnie; wstępy do obiektów.
POLECAMY wszystkim.
 
 

:: Wpisów: 18 :: Odwiedzin ogółem: 3311 :: Dzisiaj: 2 :: Wczoraj: 1 ::


 
POGODA
KURSY WALUT
KALENDARZ
WYSZUKIWARKA
POŁĄCZEŃ
BILETY
ON-LINE