WOŁYŃ dla grup zorganizowanych

OFERTA » DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH » WOŁYŃ dla grup zorganizowanych

1 dzień. Wyjazd z Przemyśla, godz. 05.00. Przejazd na granicę. Odprawa celno-paszportowa. Przejazd do Krzemieńca. Po drodze zatrzymujemy się i zwiedzamy: Olesko – zamek (miejsce urodzin Jana III Sobieskiego), Podhorce – zamek Koniecpolskich, kościół, Poczajów – jedno z najważniejszych sanktuariów wschodu (prawosławna Jasna Góra). Zakwaterowanie w hotelu w Krzemieńcu. Obiadokolacja. Nocleg.

 

2 dzień. Śniadanie. Wykwaterowanie. Zwiedzanie Krzemieńca: góra królowej Bony z ruinami zamku, dworek – muzeum Słowackiego, kościół Jezuitów, kościół Franciszkanów. Przejazd do Łucka. Po drodze zatrzymujemy się i zwiedzamy: Dubno – zamek Ostrogskich, pałac Lubomirskich, synagoga, kościół parafialny, Równe – rozebrany pałac, Klewań – zamek, kościół. Zakwaterowanie w hotelu w Łucku. Obiadokolacja. Nocleg.

 

3 dzień. Śniadanie. Wykwaterowanie. Zwiedzanie Łucka: zamek Lubarta, baszta Czartoryskich, wieża Lubarta, brama wjazdowa, katedra greckokatolicka, katedra łacińska, cerkiew, klasztory. Wyjazd w drogę powrotną. Po drodze zatrzymujemy się i zwiedzamy: Młynów – pałac Chodkiewiczów, Beresteczko – kościół, pole bitewne gdzie zginęli Kozacy Chmielnickiego. Przejazd na granicę, odprawa celno-paszportowa. Powrót do Przemyśla w późnych godzinach wieczorno-nocnych.

Program jest ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

 

Termin: do uzgodnienia 2018 r.

Cena: 429 zł/osoba

Kalkulacja dla grupy min. 40 osób pełnopłatnych.

Cena obejmuje:

  • transport komfortowym autokarem z i do Przemyśla,

  • opieka pilota- przewodnika,

  • miejscowy przewodnik w wybranych miejscach,

  • ubezpieczenie: NNW (15.000 zł), KL (10.000 euro) i bagaż (1.000 zł) SIGNAL IDUNA,

  • 2 x nocleg w hotelach, pokoje 2, 3-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym,

  • wyżywienie wg programu: 2 x obiadokolacja, 2 x śniadanie,

  • wszystkie (wg programu) bilety wstępu do zwiedzanych obiektów,

  • podatek VAT.

 

Wymagane dokumenty – ważny paszport!

 

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij