WEEKEND W PRZEMYŚLU dla grup zorganizowanych

OFERTA » DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH » WEEKEND W PRZEMYŚLU dla grup zorganizowanych

Proponujemy zwiedzanie Przemyśla, Twierdzy Przemyśl oraz okolic. W trakcie wycieczek do dyspozycji Państwa będzie doświadczony przewodnik turystyczny, który popilotuje grupę oraz przekaże wszystkie informacje zarówno merytoryczne jak i praktyczne.

 

PROGRAM

1 dzień Przyjazd do Przemyśla w godzinach popołudniowych – wieczornych. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

2 dzień Śniadanie. Spotkanie z przewodnikiem. Zwiedzanie. Przemyśla: gotycka Bazylika Rzymskokatolicka oraz Greckokatolicka z najcenniejszym w Polsce ikonostasem, kościół Karmelitów Bosych z amboną w kształcie okrętu, Zamek Królewski z XIV w. (na dziedzińcu znajdują się relikty zabytków najstarszej architektury – przedromańskiej), wybrane muzeum, starówka, rynek z figurą Dobrego Wojaka Szwejka, Trasa Podziemna – trasa turystyczna biegnąca podziemiami kamienic przyrynkowych z wykorzystaniem części zabytkowego kolektora, Wzgórze Zniesienie z Kopcem Tatarskim – przepiękna panorama miasta oraz bliższych i dalszych okolic, pochodzący z drugiej połowy XIX w. budynek Dworca Kolejowego (najpiękniejszy dworzec kolejowy w Polsce). Czas wolny w centrum miasta. Następnie przejazd do Arboretum gdzie na powierzchni ponad 21 hektarów znajduje się jeden z najpiękniejszych w Polsce ogrodów botanicznych. Mieści się on na terenie niegdysiejszego dworu i parku Michałowskich. Można tutaj podziwiać tysiące drzew, krzewów i mniejszych roślin, w tym wiele bardzo rzadko występujących i zagrożonych. Spacerując cienistymi alejkami, siedząc na ławeczce nad pięknymi stawami, podziwiając kolorowe, o każdej porze roku inne – drzewa, krzewy, kwiaty – można się zapomnieć. Tutaj oddycha się inaczej niż w mieście. Powrót do hotelu, po drodze zwiedzanie: fort XII Werner w Żurawicy (fort ten wraz z innymi stanowi dzieła obronne I-szo wojennej Twierdzy Przemyśl, trzeciej pod względem wielkości w Europie). Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Możliwość zorganizowania dowolnej formy integracji. Nocleg.

3 dzień Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Krasiczyna – zespół zamkowo-parkowy. Zamek Krasiczyński jest jednym z najpiękniejszych skarbów architektury renesansowej w Polsce, należy również do najpiękniejszych zamków w Europie. Zbudowany na przełomie XVI i XVII w. Otaczający zamek park jest miejscem niezwykle pięknym, zadziwiającym bogactwem form i ilością zgromadzonych gatunków roślin. Okazałe, dostojne drzewa – dęby i lipy - liczące ponad 150 lat są dziś główną atrakcją parku i niezwykłą pamiątką po ostatnich właścicielach - Sapiehach. Rozległy, romantyczny park i renesansowy zamek, idealnie wkomponowane w krajobraz Pogórza Przemyskiego. Spacer po parku i zwiedzanie zamku. Wyjazd w drogę powrotną.

Program jest ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

 

Termin: do uzgodnienia 2018 r.

 

Cena: 229 zł/osoba

Cena kalkulowana jest dla grupy min. 40 osób pełnopłatnych.

Obsługa – max. 3 osoby – nieodpłatnie.

 

Cena obejmuje:

  • 2 x nocleg w hotelu**, pokoje 2, 3-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym,

  • wyżywienie wg oferty: 2 x śniadanie, 2 x obiadokolacja,

  • obsługa doświadczonego przewodnika 1,5 dnia,

  • miejscowi przewodnicy w wybranych miejscach,

  • podatek VAT.

 

Cena nie obejmuje biletów wstępu. Koszt od osoby to ok 45 zł.

 

Kalkulacja przygotowana jest na bazie hotelu**. W swojej ofercie posiadamy różny standard noclegowy – od schroniska młodzieżowego do hotelu*** ze SPA. Kalkulacja na zapytanie.

 

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij