NA ZIELONEJ UKRAINIE... PODOLE dla grup zorganizowanych

OFERTA » DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH » NA ZIELONEJ UKRAINIE... PODOLE dla grup zorganizowanych

1 dzień Wyjazd z Przemyśla o godz. 5.00. Przejazd na granicę. Odprawa celno-paszportowa. Przejazd w okolicach Lwowa. Przyjazd do Buczacza (ratusz Maretiniego, kościół polski, ruiny twierdzy). Przejazd przez Jazłowiec (ruiny zamku, klasztor sióstr Niepokalanek, grób błogosławionej Matki Marceliny Darowskiej). Wieczorem przyjazd do Kamieńca Podolskiego (przez Czortków, Skałę Podolską). Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

 

2 dzień Śniadanie. Zwiedzanie zabytkowej części Kamieńca Podolskiego (opisanego w „Panu Wołodyjowskim’’- oblężenie i zdobycie twierdzy przez Turków, niegdyś znaczącego ośrodka ormiańskiego) – twierdzy ze Starym i Nowym Zamkiem, starego miasta z otaczającymi je murami miejskimi oraz bramami i wieżami, ratuszem, katedrą św. Piotra i Pawła i przyległym doń minaretem, niegdyś ormiańskiej cerkwi św. Mikołaja. Po południu wyjazd do Chocimia nad Dniestrem, kiedyś przebiegała tu granica polsko-turecka – zwiedzanie fortecy. Następnie zwiedzanie Okopów św. Trójcy (miejsce urodzenia twórcy chasydyzmu oraz akcji „Nie boskiej komedii’’) - ruiny warowni. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

 

3 dzień Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd przez Skałę Podolską (ruiny zamku Koriatowiczów), Czortków nad Seretem, Trembowlę (ruiny twierdzy), Zbaraż (rozsławiony w „Ogniem i mieczem” – bohaterska obrona twierdzy obleganej przez Kozaków) – zwiedzanie zamku. Przejazd na granicę. Odprawa celno-paszportowa. Powrót do Przemyśla w godzinach wieczornych.

Program jest ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

 

 

Termin: do uzgodnienia 2018 r.

Cena: 439 zł/osoba

Kalkulacja dla grupy min. 40 osób pełnopłatnych.

 

Cena obejmuje:

  • transport komfortowym autokarem od i do Przemyśla,

  • 2 x nocleg w Kamieńcu Podolskim, hotel**, pokoje 2, 3-osobowe z łazienkami,

  • wyżywienie wg oferty: 2 x śniadanie, 2 x obiadokolacja,

  • opiekę pilota-przewodnika,

  • miejscowi przewodnicy w wybranych miejscach na Ukrainie,

  • opłaty graniczne, parkingi,

  • wszystkie (wg programu) bilety wstępu,

  • ubezpieczenie NNW i KL na wyjazd na Ukrainę,

  • podatek VAT.

 

Wymagane dokumenty – ważny paszport!

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij