DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH

OFERTA » DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH

Od ponad 15 lat działamy w branży turystycznej. Doświadczenie zdobyte przez te lata w połączeniu z naszą pasją gwarantuje to, że wszystkie wycieczki są udane. Organizujemy wyjazdy w miejsca, które znamy i które kochamy – chcemy pokazać je Tobie, chcemy podzielić się naszą fascynacją. Wierzymy, że uda nam się pokazać wszystko co najpiękniejsze, co niepowtarzalne. Organizujemy wyjazdy na terenie całej Europy – byliśmy min. w Londynie, Paryżu, Rzymie, Barcelonie, na Krecie, w Transylwanii, Słowackim Raju czy też na Elbrusie. Specjalizujemy się w wycieczkach i wczasach na Ukrainie – począwszy od Lwowa a skończywszy na Krymie. Zapraszamy również do Przemyśla – to nasze ukochane miasto, które urzeka ogromną ilością zabytków, położeniem, klimatem. Sprawdzone hotele, restauracje, piloci i przewodnicy z wieloletnim doświadczeniem, bogatą wiedzą i uśmiechem to gwarancja jakości.

Umieściliśmy tutaj przykładowe oferty – dla zakładów pracy, szkół, grup przyjaciół, indywidualnych osób. Zapraszamy do zapoznania się z programami wycieczek.

Zajrzyj, poszukaj – może znajdziesz coś dla siebie. Ale jeśli nie – skontaktuj się z nami, w biurze znajduje się o wiele większy wybór. A może razem ułożymy coś nowego..?


 

Posiadamy wszystkie wymagane zezwolenia. Zapraszamy!

 

 

POGODA
KURSY WALUT
KALENDARZ
WYSZUKIWARKA
POŁĄCZEŃ
BILETY
ON-LINE
Kursy walut w KursyWalutNBP.eu
Notowanie z dnia 2017-09-20
USD 3,5619 0,56%
EUR 4,2769 0,38%
GBP 4,8313 0,07%
CHF 3,7092 0,46%
2654
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij